HAKKIMIZDA

BND Group 2017 yılında Aydem yönetim kurulu üyesi Baran Saldanlı ve eşi Gonca Saldanlı tarafından egede kurulan BND Group teknoloji Aş, yer aldığı e-ticaret, yemek ve teknoloji sektörlerinde en yüksek kalitede hizmet sunarak ve insana verdiği değeri gerçek anlamıyla müşterilerine ve çalışanlarına hissettirerek hayatı kolaylaştırmayı hedeflemektedir. BND Group Teknoloji AŞ çatısı altında Needion, Labada ve Labada Catering projeleri ile varolduğu her alanda başarılı ve güvenilir hizmet vermeyi birinci prensibi haline getirmiştir.

MİSYON


BND Group olarak Labada Gurme, Needion ve 4 Mevsim markalarımızla fine dining, e-ticaret ve catering alanlarında Ege Bölgesi’ne ve tüm Türkiye’ye yeni bir soluk getirerek yediden yetmişe herkese hakettikleri kaliteli hizmet ve ürünleri sunmaktayız. BND Group, ‘Hayatı kolaylaştırır.’

VİZYON


Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda akla gelen ilk markalardan olup bu hizmetleri en yüksek kalitede sunarak hizmet alanımızı global alana taşımak, insana verdiğimiz değeri gerçek anlamıyla müşterilerimize ve çalışanlarımıza hissettirmek ana vizyonumuzdur.

Needion

Büyüyen e-ticaret dünyasında var olmak ve dijital dünyanın avantajlarından yararlanabilmeniz için Needion hayatınızda! Kendi pazarındaki en kapsamlı e-ticaret platformu olan Needion’u diğer rakiplerinden ayıran piyasadaki en avantajlı sayılan %5 komisyon oranının yanı sıra alıcı ve satıcı arasındaki rahat sohbet ve chat imkanı sağlamasıdır. Anında birebir insanlarla iletişim kurmanızı sağlayan çağrı merkezi sistemimiz ve satış sonrası desteğimiz ile farkımızı gösterirken, PayTR güvenceli ödeme sistemi ile de ödemelerinizi güvence altına alır. 10 ayrı kategoride binlerce ilan sağlayan web sitemiz ve App uygulamamız, hızlı kargo ile üretici ve tüketici arasındaki köprüyü sağlamlaştırır. Alan memnun, satan memnun sloganıyla e-ticaretin en genç üyesi Needion, yeni nesil online alışverişte avantajlı fiyatlar ve kampanyaları ile yeni bir bakış açısı yaratmaktadır.

Labada Gurme

Başarılı şefleri ve uzman kadrosuyla özenle dikkat ettiği mevsiminde taze, sağlıklı ve doğal ürünleri kullanarak yerel ve dünya lezzetlerinin yeniden yorumlandığı, şık modern ve nezih ortamıyla, aileniz ve gruplar halinde gelip keyifli saatler geçirebileceğiniz bir restoran olarak tasarlanmıştır. Mevsiminde lezzetlere her daim menüde yer vermek için kendi 4 mevsim menüsünü güncelleyen restoranımız, ürün tedariğini sağlarken öncelikle yerel üreticilerden, Türkiye’ninin dört bir yanındaki tamamen organik ürünleri tedarik etmekte ve siz değerli misafirlerine en iyi lezzetleri sunmak için devamlı güncel ve doğal olanı araştırarak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Labada Catering

Labada Catering, bünyesinde barındırdığı günde 1500 kişi kapasiteli sıcak mutfağı, pastanesi ve kasabı ile catering yemek sektöründe hizmet vermektedir. Bereket Enerji Grubunun Denizli de bulunan tüm ortaklarına gururla hizmet veren markamız, mevsiminde doğal ve taze ürünler kullanarak, kalite ve hijyen yönetiminde ise hiç bir koşulda ödün vermeden, 7/24 üretimlerini gerçekleştirmektedir.

YÖNETİM KURULU

Baran SALDANLI – Yönetim Kurulu Başkanı

1988 yılında Denizli’de doğdu. Yeditepe Üniversitesi Endüstri ve Sistemler Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2011’de Tümaş Mermer’de üretimde, 2013 yılında Aydem Yenilenebilir Enerji şirketi Proje Finansman departmanında, 2014’te Gediz Perakende şirketi Müşteri İlişkileri Merkezi Bölge Yöneticiliği’nde ve Aydem Perakende Genel Müdürlüğü’nde görev aldı. 2015 – 2018 yılları arasında ADM Dağıtım, Aydem Perakende ve Aydem Yenilenebilir şirketlerinde farklı projeler yürüttü ve 2018 yılı itibarıyla Aydem Enerji bünyesinde holding yönetimine katıldı.

Aydem Enerji bünyesindeki görevlerinin yanı sıra, 2018 yılında BND Group Teknoloji şirketini kurarak “Needion” markası ile e-ticaret ve pazaryeri platformunu hayata geçiren Saldanlı, yine aynı yıl Labada Gurme’yi kurdu.

Saldanlı, Temmuz 2021’den bu yana Aydem Holding Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir.

Baran Saldanlı, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Gonca SALDANLI – Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1989 doğumludur. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde tamamlamıştır. 2013-2015 yılları arasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki Sancak Inflight şirketinin Vip uçaklarına gıda hizmeti veren servisinde görev almıştır. 2016 yılında Labada Gurme ile 4 Mevsim Catering markalarının kuruculuğunu gerçekleştirmiş ve yönetimlerini icra etmektedir.

Hayatı kolaylaştırmak ve lezzet katmak için var gücümüzle çalışıyoruz.