Bereket Enerji Türkiye Birincisi

Haber Denizli – 17.03.2018, 12:32

Bereket Enerji, ‘Anadolunun En Büyük 500 Şirketi ödül töreninde, bir kategoride Türkiye 1.’liği, iki kategoride de Türkiye 2.’liği ödülü aldı.

Bilim ve Sanayi Bakanı Faruk Özlü, TÜSİAD Başkanı Erol Bilecek ile 500 büyük şirketin üst düzey yöneticilerinin katıldığı ve 9 kategoride ödüllerin verildiği Conrad İstanbul Bosphorus Otel’deki törende, Bereket Enerji Grubu en çok ödül alan enerji grubu oldu.

Bu yıl 14.ncüsü yapılan törende, Bereket Enerji Üretim A.Ş. vergi öncesi karını artıran şirket sıralamasında Türkiye 1.nciliğini kazandı. Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı’ya ödülünü TEB Yönetim Kurulu üyeleri Özden Odabaşı ile İsmail Yanık verdi. verdi. Cirosunu en çok artıran Türkiye’nin 2.nci büyük şirketi ödülünü Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Yağlı, Doğan Burda CEO’su Cem Başar’dan aldı. İstihdamını en çok artıran Türkiye’nin 2.nci büyük şirketi ödülünü ise Bereket Enerji Grubu Yürütme Kurulu üyesi Baran Saldanlı, TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici’den aldı.

Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, 1.ncilik ödülünü aldıktan sonra konuşma yapması için sahneye davet edildi. Saldanlı konuşmasında, aldıkları ödüller için mutlu ve gururlu olduklarını belirterek, ‘’Güçlü bir Türkiye için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi. Saldanlı devamla şunları söyledi:

“Biz bu başarıyı, genel ve yerel yönetimlerin katkısı, halkımızın desteği ve çalışanlarımızın özverisi ile yakaladık. Enerji sektöründe Türkiye adeta yeni bir tarih yazmıştır. Bereket Enerji Grubu olarak bundan sonra da Ülkemiz için değer yaratmaya, ülke ekonomisine katkı yapmaya ve işsizlik için istihdam sağlamaya devam edeceğiz”

Haber Link: Haber Denizli

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir